עבודות איטום בסטנדרטים גבוהים

 
 

חומרי האיטום הישנים שעל הגג איבדו את יעילותם ?

 
כדי ליהנות מחורף יבש וחם וממבנה תקין, ללא בעיות רטיבות ושאר ליקויים, יש צורך לדאוג לאיטומו. עם חברת אדלר ובנו תוכלו ליהנות מעבודות איטום בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שיבטיחו כי מי הגשמים לא יחדרו ויתנו מפתרונות מקיפים לכל בעיית רטיבות או נזילה:
 
  • יישום שיטות איטום מתקדמות וחומרי איטום איכותיים: יריעות ביטומניות, זפת, פיברגלס ואינטרגלס, סיד וחומרים אקריליים להלבנת הגג.
  • התאמת שיטת האיטום לסוג הגג שלכם ולחומרי האיטום הישנים שקיימים עליו.
  • שימוש ביריעות ביטומניות איכותיות, הנושאות את תו התקן של מכון התקנים הישראלי.
  • איתור מוקדי נזילות במבנים ומתן מענה מקצועי לכל בעיה.
  • 10 שנות אחריות על כל עבודות האיטום.
 
כל אלו מבטיחים לכם גג אטום באופן הרמטי, שדרכו לא תוכל לחדור ולו טיפת גשם אחת.
 
 

חשיבותו של איטום מוצלח

 
איטום יעיל מבטיח לכם ראש נקי מדאגות ומבנה נטול ליקויים: דליפת מי גשמים, כתמי רטיבות שמכערים את חזות הבית, מפגעי עובש וטחב שמסכנים את בריאות הדיירים (בייחוד חולי אסתמה, קשישים וילדים), סכנת התחשמלות עקב חלחול מי הגשמים לתשתיות החשמל שבקירות, סכנת קריסה של תקרות ספוגות במים, ירידת ערך הנכס ועוד.

כדי למנוע את שלל הצרות הללו ולהבטיח שעבודות האיטום אכן ימלאו את ייעודן וישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים רבות, עליכם להקפיד ולבחור בחברה מקצועית ומנוסה.
 

מקצוענים בעבודות איטום

 
חברת אדלר ובנו מעמידה לרשותכם למעלה מ- 48 שנות ניסיון ומוניטין בתחום, ומחויבת לבצע כל עבודה ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר. הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברה, יכולה החברה לעמוד בהצלחה בכל אתגר מקצועי שניצב בפניה ולספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר.

אל תחכו לגשם הראשון! התקשרו עוד היום לחברת אדלר ובניו ותיהנו מעבודות איטום לפני בוא החורף!