מאמרים ומידע מקצועי

 
 

איטום גגות מרוצפים– המדריך המלא

 
 
איטום גגות מרוצפים
 
 
 
גגות מרוצפים הם מראה נפוץ ביותר במחוזותינו, אך גגות אלו חשופים כל העת לשחיקה מתמדת של כוחות הטבע ופגעי הזמן.
כאשר ישנה בעיית איטום בגג, הדבר מתבטא בהופעת סימני רטיבות בתקרה שמתחתיו, דבר שעשוי לגרום ללא מעט נזקים ולעתים אף למריבות ולמצבים לא נעימים עם השכנים. תהליך איטום מקצועי יבטיח שבעיית הרטיבות לא תחזור שנית, שנים רבות לאחר מכן מה כולל תהליך איטום גגות מרוצפים ומדוע כל כך חשוב לבצעו? כל המידע בשורות הקצרות שלפניכם.
 
 
 
 

חומרי איטום גגות – סקירת שוק

 
 
תהליך איטום גגות
 
 
 
באיטום גגות יש חשיבות עליונה ליכולתו של איש המקצוע להחליט באיזה חומר להשתמש במקרה הספציפי, כמו גם ליישום החומר בצורה הטובה ביותר. ישנם חומרי איטום גגות רבים לבחירה וכל טעות עשויה לעלות בסופו של דבר בבזבוז משאבי זמן וכסף. להלן סקירת שוק מקוצרת אודות החומרים השונים המשמשים לאיטום גגות, כך שהמונחים המקצועיים יהיו מוכרים לכם מראש.
 
 
 
 

החשיבות שבאיטום גגות בחורף

 
 
איטום גגות בחורף
 
 
 
רוב מוחץ של מקצועות הבנייה, אינם כרוכים בצבירה של ידע נוסף לאורך השנים. המומחיות של הרצף למשל, נשארה באופן בסיסי מאוד דומה במשך עשרות השנים האחרונות. המומחה לאיטום לעומתו, נדרש לשכלל את המיומנות שלו בהתאם לחידושי השוק באופן שנתי. איטום הבית הוא התחום החם ביותר בענף הבנייה,
 
 
 
 

זפת יום בחיי

 
 
זפת במהלך עבודתו
 
 
 
כיום ישנה יותר מדרך אחת לדאוג לאיטום הגג, כאשר לכל דרך היתרונות והחסרונות שלה.
שתי השיטות המקובלות כיום לאיטום הגג הינן בעזרת יריעות ביטומניות או בעזרת זפת. במידה ואנו בוחרים לאטום את גגנו בעזרת זפת, הרי שאנו זקוקים לעזרתו של זפת.