זיפות גגות במרכז

 

כיום ישנן דרכים רבות בהן ניתן לשמור על גג אטום בצורה טובה לאורך זמן

 
 
איטום הגג חשוב ביותר לשם מניעת חדירת מי גשמים מהגג עצמו אל חלל הגג ואל הבית. חדירה זו עלולה לגרום לנזקים משמעותיים ביותר לגג ולבית, ופותחו כנגדה אמצעים רבים המסייעים בשמירה על גג אטום בצורה יסודית. אחד האמצעים המוכרים ביותר הינו כמובן זיפות גגות במרכז.
 

אז מה כדאי לדעת על זיפות גגות במרכז ?

 
מה זה זיפות גגות: זיפות גגות במרכז הינה פעולה בה עושים שימוש בזפת ובאמצעים מיוחדים משתמשים בה בכדי לאטום חורים מזעריים בגג, כך שנוצרת שכבה אחידה של איטום, המונעת חדירה של מי גשמים ובין היתר גם חרקים קטנים ומזיקים שונים אל חלל הגג. שיטה זו הינה השיטה העתיקה ביותר לאיטום גגות, אולם גם כיום אנו רואים שימוש נרחב למדי בה, בייחוד כאשר מדובר בזיפות גגות גדולים, אשר איטומם באמצעים אחרים עלול להיות יקר ביותר.


כיצד מתבצע הזיפות: בכדי לקבל תוצאות טובות מזיפות הגג, יש לבצע כמה שלבים חשובים. ראשית, יש לנקות בצורה יסודית את הגג בכדי להסיר לכלוך אשר עלול לפגום בהידבקות של הזפת לגג עצמו. לאחר מכן יש למרוח שכבת יסוד, אשר עשויה מחומר ביטומני. שכבה זו חשובה ביותר היות והיא זאת היוצרת את החיבור בין הגג לבין הזפת. לאחר מכן יש לזפת את הגג, כאשר ישנם זפתים הדוגלים בזיפות בשכבה אחת וכאלה אשר מזפתים בשתי שכבות. כמו כן, יש לדאוג בתהליך לא לפגוע במבנים שונים בגג כגון קולטי שמש, אמצעים נגד ציפורים ועוד, ולכן יש להסיר מבנים אלו במידת האפשר במהלך הזיפות, ולהחזירם לאחר מכן למקומם.


עמידות הפעולה: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של זיפות גגות הינו עמידות הפעולה ביחס למחיר שלה, וזפת אשר מטופלת כראוי יכולה לשמור על גג אטום לחלוטין גם במשך שמונה שנים. עמידות זו תלויה כמובן בכמות המשקעים באזור בכל שנה וכן ברמת החשיפה לשמש של הגג בחודשי הקיץ, היות וחימום יתר של הזפת עלול לגרום לבעיות איטום שונות, ביניהן גם סדיקה של הזפת ואיבוד השכבה האטומה. למרות האמור, הטיפול בזפת הינו פשוט ביותר ולכן ניתן לשמור עליה תקינה לאורך זמן רב. כמו כן, ניתן לזפת מחדש את הגג ללא הסרה של השכבה הקודמת, פעולה אשר מקלה על תחזוקת האיטום וכמובן מוזילה את התהליך.


פעולות משלימות ונוספות: לאחר זיפות הגג חשוב לצבוע את הזפת בסיד, אשר יעניק לגג צבע לבן שהוא לא רק נעים יותר מבחינה אסתטית לעומת הזפת השחורה, אלא גם מונע קליטה של חום בגג בחודשי הקיץ. הסיד חשוב ביותר לשמירה על הזפת מחימום בזמן הקיץ, ולכן מומלץ לחדש את שכבת הסיד אחת לשנה. כמו כן, זפת הינה חומר ביטומני, את איטום הגג עם הזמן ולעשות שימוש ביריעות ביטומניות לשם איטומו בצורה טובה יותר במידה ונרצה בכך. ולכן יכול להיקשר לחומרים ביטומניים אחרים. עובדה זו מאפשרת לנו לשדרג
 
 
 
 

את איטום הגג עם הזמן ולעשות שימוש ביריעות ביטומניות לשם איטומו בצורה טובה יותר במידה ונרצה בכך.

 
זיפות גגות יכול להיות פתרון טוב לכל אלו המעוניינים באיטום יעיל של הגג במחיר הגיוני, אולם רק במידה והוא מתבצע בצורה נכונה, ולכן מומלץ להיעזר במומחים לשם כך. אדלר ובנו הינה חברה המתמחה בזיפות גגות, ומציעה שירותי זיפות ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, החברה מתמחה באיטום גגות בשיטות מתקדמות נוספות, אשר יכולות לשפר את איטום הגג או לשדרג אותו עם השנים לפי רצון הלקוח.
 

זיפות ואיטום גגות באחריות

 

שיהיה לכם חורף אטום ויבש!

 
 
 
 
איטום גגות במרכז