איטום מרתפים ומבנים תת קרקעיים

 
 
חברת אדלר ובנו, היא חברה ותיקה בתחום האיטום, העוברת כבר שלושה דורות מסב, לאב ובן. החברה שמה לה למטרה להעניק שירות מסור, מקצועי ומהימן לכל לקוחותיה, באמצעות מתן פתרונות איטום מגוונים: זיפות גגות, איתור וטיפול בנזילות, איטום גגות, איטום מרתפים, סיוד גגות, שיפור מערכת הניקוז ועוד.

עם חברת אדלר ובנו תוכלו ליהנות ממבחר יתרונות:

  • שירות בהתאמה אישית
  • צוות ותיק ומנוסה מאז 1964
  • איטום מרתפים היקפי
  • איטום קירות פנימיים וחיצוניים
 
גרים בבית פרטי? יש לכם רטיבות בקירות המרתף? איטום המרתף נמצא במרחק טלפון אחד!
072-3227641
 
 
 

מדוע מבצעים איטום למרתפים?

 
מרתפים בנויים בתחתית מבנה הבית וקרוב לאדמה. לכן אין זרימה של אוויר, אפילו כאשר פותחים חלון. בנוסף האוויר שזורם מתחת לאדמה הוא אוויר לח, המרוכז בגזים המגיעים מן האדמה ועשויים להיות מזיקים לנשימה.

חוסר האוורור והלחות גורמים ליצירת עובש ופטריות המזיקות לבריאותכם, ולבריאות בעלי החיים שלכם, ומעבר לכך עשויות לגרום למראה קירות מפורר ולא אסתטי, ולריח לוואי של טחב.
 

שלבים מקדימים לעבודת איטום המרתף

 
טרם העבודה, נבדוק מה מצב הקירות, מה סוג האדמה עליה מורכבים אריחי המרתף ויסודות הבית, מה סוג החיפוי על הרצפה, מה סוג הקיר וכיוצא בזה.
 

תהליך איטום המרתף

 
איטום המרתף, אותו יש לבצע אחת לכמה שנים, כולל איטום יסודי של הקירות, התקרה ורצפת המרתף על מנת להבטיח מרתף בטוח, נעים לשהייה ונעים למראה.

תהליך האיטום מתחיל בייבוש הקירות, שכן האיטום לא שווה כלום אם חומרי האיטום יספגו בלחות הקיימת, ויהיה צורך באיטום חוזר זמן קצר לאחר מכן. לכן כדאי לעשות זאת לפני הגעת החורף, ועמו הגשמים. לאחר שהקירות או התקרות התייבשו, מקלפים את הסיד המתקלף, מסיידים מחדש ומורחים חומרי איטום ייעודיים.


 
יש לכם רטיבות במרתף? התקשרו עוד היום לטיפול נכון ואיטום מקצועי למרתף שלכם!

072-3227641